X

Did you know that your Internet Explorer is out of date?

To get the best possible experience using our site we recommend that you upgrade to a modern web browser. To download a newer web browser click on the Upgrade button.

Upgrade
our office

Služby

Průkopnický přístup společnosti Belzona zajišťuje, že jsme v čele sektoru průmyslové údržby a můžeme poskytovat inovativní řešení pro široký výběr projektů, bez ohledu na to, jak velké nebo malé.

S podporou globálního inženýrského týmu vyvinula společnost Belzona rozsáhlou celosvětovou síť více než 160 distributorů působících ve více než 120 zemích. Každá distributorská pobočka je obsazena technicky vyškolenými technickými konzultanty, kteří poskytují zákazníkům výjimečné služby, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Ať už požadujete dodávku materiálů, školení k provedení spolehlivé dlouhodobé opravy, dohled nad aplikací nebo kompletní dodávku a aplikační servis, naše síť mezinárodních distributorů a technických konzultantů vám poradí s nejlepší možností, která bude vyhovovat vašim potřebám.

Naši techničtí konzultanti na místě:

  • Diagnostika problému
  • Doporučení vhodného řešení
  • Školení aplikátorů na místě
  • Dohled nad aplikací
  • Jsme odhodláni zlepšovat standard aplikace materiálů Belzona po celém světě prostřednictvím teoretických a praktických vzdělávacích programů. Každé z našich globálních center je schopno nabídnout komplexní programy, které vám umožní naučit se a zdokonalit své aplikační dovednosti.

Chcete-li si domluvit schůzku s místním zástupcem společnosti Belzona nebo projednat vaše potřeby oprav a údržby, kontaktujte nás.

Související obsah: