X

Did you know that your Internet Explorer is out of date?

To get the best possible experience using our site we recommend that you upgrade to a modern web browser. To download a newer web browser click on the Upgrade button.

Upgrade
Vzdělávání

Vzdělávací průmysl - opravy kompozitů a nátěrů

Opravné kompozity a nátěry Belzona zjednodušují postupy údržby ve školství v oblastech, jako jsou střechy, betonové konstrukce, stěny a zařízení, včetně potrubí a nádrží.

Materiály Belzona byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky vzdělávacího sektoru, protože poskytují systémy vytvrzující za studena bez rozpouštědel, které umožňují snadné provádění údržby a omezují narušení provozu vašeho zařízení.

Společnost Belzona poskytuje služby pro zařízení jakékoli velikosti, od malých základních škol až po velké vysoké školy a univerzity, a nabízí spolehlivá, nákladově efektivní a bezpečná řešení. Ta lze využít pro mnoho problémů s údržbou, které mohou ve školství nastat, od renovace podlah, stěn a střech až po opravy potrubí a nádrží.

Oprava a ochrana střechy

Tekuté střešní membrány Belzona lze použít k účinné opravě a ochraně všech oblastí poškozených střech, včetně spojů, švů, stojin, oplechování a žlabů. Nabízejí vynikající hydroizolační a povětrnostní schopnosti, zajišťují dlouhodobou opravu střešních netěsností a snižují potřebu nákladné výměny a rušivých stavebních prací.

Naše střešní nátěry aplikované za studena, jako je Belzona 3111 (flexibilní membrána), jsou ideální pro aplikaci na budovy ve vzdělávacím sektoru, protože jejich nízký zápach a vlastnosti vytvrzování za studena zajišťují minimální rušení studentů. Materiály Belzona prokazatelně chrání střechy vzdělávacích zařízení po dobu více než 25 let.

Opravy a ochrana betonu a kamene

Naše rychle vytvrzující kompozitní materiály a nátěry na opravu betonu mohou obnovit poškozené betonové konstrukce, jako jsou podlahy a schody, u kterých se vyskytly problémy, jako je koroze výztuže, pronikání vody, rozmrazování, nárazy, otěr a karbonatace.

Betonové a kamenné povrchy lze obnovit pomocí opravných kompozitů na bázi epoxidů, jako je Belzona 4111 (Magma-Quartz), které chrání před neustálým provozem a působením okolního prostředí. Schody, které trpí opotřebením a zhoršením stavu, lze obnovit do rovného povrchu. Mezitím lze obnovit silně poškozené nebo opotřebované svislé nebo nadzemní plochy, jako jsou okenní parapety, pomocí lehkého neporézního materiálu, jako je Belzona 4141 (Magma-Build).

Pro zvýšení bezpečnosti lze použít materiály, jako je Belzona 4411 (Granogrip), které zabraňují uklouznutí a pádu, protože poskytují protiskluzovou podlahu a jsou k dispozici v jasných barvách pro lepší viditelnost.

Pro další zvýšení bezpečnosti lze k lepení zábradlí použít kašovitou směs Belzona 4111 (Magma-Quartz).

Ochrana stěn

Vodoodpudivé nátěry stěn, jako je Belzona 5122 (čirý obkladový koncentrát), poskytují dlouhodobou ochranu před vnikáním vlhkosti, která by mohla způsobit praskání a odlupování betonových a zděných stěn, a zároveň zachovávají přirozený vzhled stěn.

Vnější a vnitřní nátěry stěn, včetně nátěrů Belzona 5111 (Ceramic Cladding) a Belzona 5151 ) Hi-Built Cladding), poskytují dlouhodobou ochranu proti fyzikálním vlivům, vlivům prostředí a bakteriím, přičemž jejich samočisticí vlastnosti zajišťují zachování vzhledu stěny.

Opravy potrubí a nádrží

Belzona dokáže opravit poškozené a netěsné potrubí, které bylo poškozeno nárazem, mrazem, korozí, erozí a chemickým napadením. Naše opravné materiály bez obsahu rozpouštědel nevyžadují práci za tepla a umožňují jednoduchou a bezpečnou aplikaci, čímž minimalizují náklady a prostoje. Řešení Belzona pro opravy potrubí nabídnou opravu na místě, která obnoví netěsné nebo poškozené potrubí na mnoho let. Netěsné potrubí lze snadno utěsnit pomocí techniky ovíjení potrubí pomocí přípravku Belzona 1111 (Super Metal).

Společnost Belzona nabízí celou řadu kovových opravných kompozitů a epoxidových nátěrů, které jsou ideální pro opravy a ochranu nádrží, včetně utěsnění základny, ochrany proti erozi a korozi, lepení studených desek a utěsnění netěsností pod napětím.

Související produkty:

Související aplikace:

Související obsah:

Související případové studie: