X

Did you know that your Internet Explorer is out of date?

To get the best possible experience using our site we recommend that you upgrade to a modern web browser. To download a newer web browser click on the Upgrade button.

Upgrade
tank base seal

Těsnění, ucpávky a podložky a jejich opravy

Belzona poskytuje řadu kompozitních materiálů pro vytváření a opravy těsnění, ucpávek a podložek, včetně materiálů s vysokou pevností v tlaku a flexibilních řešení.

Řešení Belzona pro nosné podložky bylo vyvinuto v reakci na rostoucí poptávku průmyslu po údržbě a instalaci zařízení a konstrukcí s minimálními odstávkami a maximální spolehlivostí.

Naše řada kompozitních materiálů vytvrzovaných za studena umožňuje okamžitou tvorbu nepravidelných tvarů a vysoko-pevnostních nosných podložek používaných při umísťování zařízení nebo ve stavebních projektech. Nosné podložky Belzona výborně eliminují korozi včetně štěrbinové, galvanické a třepivé koroze. Materiály Belzona lze injektovat do těžko přístupných míst a mají vynikající pevnost v tlaku bez smršťování po vytvrzení.

Belzona 7111 je 100% sušinový spojovací systém, který se používá k přesné usazení zařízení a zároveň poskytuje vynikající odolnost proti tlaku, nárazu a vibracím.

Opotřebení a oděr mezi podpěrami potrubí vede ke korozi. Kompozity Belzona pro opravu kovů, jako je Belzona 1111, lze v kombinaci s jednoduchými aplikačními technikami použít k lepení opotřebovaných desek v místě podpěr potrubí bez použití svařování.

Tam, kde je vyžadována dlouhodobá ochrana před vnějším prostředím, lze příruby a související potrubí opatřit slupovatelným a znovu uzavíratelným nátěrem, který je speciálně navržen tak, aby vylučoval vlhkost a zabraňoval atmosférické, galvanické a štěrbinové korozi. Tento systém kombinuje odolný pružný zapouzdřující vrchní nátěr Belzona 3411 (Encapsulated Membrane/zapouzdřující membrána) a inhibitor koroze Belzona 8411.

Těsnění lze vytvářet na místě pomocí polyuretanových elastomerů Belzona bez nutnosti dlouhých odstávek. Na zakázku lze vytvořit těsnění a ucpávky jakéhokoli požadovaného tvaru nebo velikosti.

K utěsnění zkorodovaných a poškozených základů nádrží lze použít řadu hydroizolačních systémů Belzona.

Těsnění dna nádrže pomocí "prodyšných" nátěrů bez obsahu rozpouštědel, jako je Belzona 3111 (Flexible Membrane/flexibilní membrána), zabraňuje pronikání vody pod nádrž a zároveň umožňuje únik zachycené vlhkosti.

Sortiment opravných kompozitů společnosti Belzona:

 • poskytují přizpůsobené nosné podložky
 • vytvoří nosné a samomazné posuvné podpěry potrubí
 • zajistí přesné vyrovnání zařízení
 • renovují deformované plochy přírub
 • obnovují poškozené, deformované nebo zkorodované dosazovací plochy
 • upraví plochy uložení tlakového těsnění

Sortiment pryžových opravných a ochranných materiálů Belzona:

 • vytváří těsnění a ucpávky jakéhokoli požadovaného tvaru nebo velikosti na zakázku
 • vytvoří dokonalé těsnění mezi povrchy, které se rozpínají a smršťují různou rychlostí
 • zajistí elektrickou izolaci, aby se zabránilo elektrolytickým formám koroze
 • utěsní místa vstupu
 • obnovují těsnění posuvných vrat

Související produkty:

Related industries:

Související obsah:

Související případové studie: