X

Did you know that your Internet Explorer is out of date?

To get the best possible experience using our site we recommend that you upgrade to a modern web browser. To download a newer web browser click on the Upgrade button.

Upgrade
Stroje pro manipulaci s pevnými látkami

Opravy a ochrana dopravních zařízení

Kompozitní materiály odolné proti oděru pro opravy a ochranu dopravních zařízení.

Společnost Belzona vyvinula rozmanitou řadu kompozitních materiálů vytvrzovaných za studena pro opravy a ochranu zařízení pro manipulaci s materiálem. Zařízení, jako jsou šnekové dopravníky, dopravníkové pásy, kalová čerpadla, výsypky a zásobníky, mohou trpět extrémními problémy s erozí a abrazí. Naše kompozitní materiály pro opravy kovů bez rozpouštědel a polyuretanové elastomery pro ochranu pryže nabízejí rychlou a spolehlivou alternativu k běžným technikám svařování a vulkanizace.

Pružné pryžové opravné materiály Belzona lze použít na místě k obnově opotřebovaných míst dopravníkových pásů, kde je vyžadována trvanlivost, pružnost, odolnost proti oděru a roztržení. Běžně se také používají ke spojování a opětovnému spojování pásů a dokonce i k utěsňování kovových spon, aby byly chráněny před korozí a mechanickým poškozením.

Naše dvousložkové kovové opravné kompozity odolné proti oděru jsou ideální pro lepení dlaždic nebo desek v žlabech, násypkách a kolenech potrubí, protože nekorodují a odolávají široké škále chemikálií.

Materiály Belzona odolné proti oděru lze použít k ochraně zařízení vystavených vysokému opotřebení, jako jsou násypky, žlaby a lopatky míchaček. Tyto vysoce výkonné povlaky, které obsahují keramické částice, odolávají deformaci a opotřebení a poskytují dlouhodobou ochranu proti oděru. Naše materiály se snadno míchají a aplikují bez nutnosti použití specializovaných nástrojů a vytvrzují při pokojové teplotě, čímž odpadá nutnost práce za tepla.

Sortiment opravných kompozitů společnosti Belzona:

  • obnova povrchu opotřebovaných a poškozených dopravníkových systémů
  • spojování a slepování dopravníkových pásů nebo znovu spojování výplně pásů ve vulkanizovaných spojích
  • utěsnění kovové spony dopravníkových pásů a ochrana před korozí a mechanickým poškozením
  • lepení a vyspárování dlaždic a desek
  • zajištění ochranného obložení kolen potrubí lepením a těsněním
  • oprava pryžového obložení za účelem zabránění dalšímu poškození oděrem
  • ochrana čerpadla před chemickým napadením
  • oprava a vyzdívka systému šnekových dopravníků pro manipulaci s materiálem
  • zajištění systému pozitivního uchopení pro kontrolu tření přepravních válců a uchopovacích    ramen

Související produkty:

Related industries:

Související obsah:

Související případové studie: