X

Did you know that your Internet Explorer is out of date?

To get the best possible experience using our site we recommend that you upgrade to a modern web browser. To download a newer web browser click on the Upgrade button.

Upgrade
Ventilátory, dmychadla a kompresory

Opravy a ochrana ventilátorů, dmychadel a kompresorů

Kompozitní materiály odolné proti oděru a korozi. Epoxidové nátěry pro opravy a ochranu ventilátorů, dmychadel a kompresorů.

Na základě více než šedesátiletého vývoje vytvořila společnost Belzona rozsáhlou řadu epoxidových kompozitních materiálů a nátěrů vytvrzovaných za studena, které lze použít k opravám, rekonstrukcím a ochraně zařízení pro manipulaci se vzduchem a plyny. Epoxidové materiály Belzona, které jsou speciálně vyvinuty tak, aby minimalizovaly prostoje a náklady na výměnu, nabízejí dlouhodobou ochranu zařízení bez obsahu rozpouštědel.

Oděru vzdorné nátěry Belzona se široce používá k ochraně ventilátorů, dmychadel a kompresorů před abrazí, která může být dále urychlena zachycením částic.

Řešení pro opravy a ochranu ventilátorů

Společnost Belzona je schopna opravit opotřebované lopatky ventilátorů ještě před nanesením nátěru, aby se zabránilo dalšímu poškození erozí, korozí a oděrem. Při použití materiálů, jako je Belzona 1321 (Ceramic S-Metal) na ochranu proti oděru a korozi, lze kryty lopatek ventilátorů dlouhodobě ochránit. Kromě toho lze Belzonu 1391T použít k ochraně ventilátorů a sacích lopatek proti erozi a poškození korozí při zvýšených teplotách.

Kromě toho lze pomocí samomazných epoxidových kompozitů, jako je Belzona 1131 (Bearing Metal), rychle a efektivně obnovit hřídele ventilátorů do původního profilu. Kovové opravné směsi Belzona jsou také schopny obnovit a opravit pouzdra ložisek, drážky pro pera, prasklé a děravé skříně, stejně jako netěsnosti a opotřebení potrubí.

Řešení Belzona pro dmychadla a kompresory

Erozi a korozi odolné kompozity, jako je Belzona 1311 (Ceramic R-Metal), lze použít k opravě poškozených vzduchových kompresorů a skříní, stejně jako k přestavbě jiných rotačních zařízení.

Společnost Belzona rovněž nabízí řadu materiálů pro obnovu a ochranu skříní čerpadel, koncových krytů a ventilových desek. Kromě dlouhodobé ochrany, kterou nabízejí všechny povlaky Belzona, lze Belzonu 1341 (Supermetalglide) použít ke zvýšení účinnosti renovovaných čerpadel až o 20 %.

Opravy a ochrana filtrů a odlučovačů vzduchu

Filtry a odlučovače vzduchu rovněž vyžadují ochranu proti erozi a korozi. Řešení společnosti Belzona proto mohou opravit poškozené vzduchové přijímače a filtrační zařízení a teprve poté poskytnout ochranné nátěry, jako je Belzona 1321 (Ceramic S-Metal).


Související produkty:

Related industries:

Související obsah:

Související případové studie: