X

Did you know that your Internet Explorer is out of date?

To get the best possible experience using our site we recommend that you upgrade to a modern web browser. To download a newer web browser click on the Upgrade button.

Upgrade
Belzona loves cookies

Zásady ochrany osobních údajů

Belzona International Ltd. se věnuje základům ochrany vašeho soukromí na internetu.

Belzona International Ltd. shromažďuje osobní údaje od našich návštěvníků pouze dobrovolně. Osobní údaje mohou zahrnovat jméno, titul, společnost, adresu, telefonní číslo atd. Osobní údaje, které shromažďujeme, používáme pouze my a naše síť autorizovaných distributorů k ověření vašeho účtu, zodpovězení dotazu a pro marketing našich produktů a služeb. Osobní údaje neprodáváme, nepronajímáme ani nepředáváme jiným organizacím.

Kromě toho náš webový server shromažďuje názvy domén - nikoli e-mailové adresy - návštěvníků našich webových stránek. Tyto informace jsou agregovány pro měření počtu návštěv, průměrného času stráveného na webu, zobrazených stránek atd. Společnost Belzona International Ltd. používá tyto informace pouze k měření používání našich stránek a ke zlepšení obsahu našich stránek pro naše zákazníky.

Webové stránky společnosti Belzona International Ltd. mohou obsahovat odkazy na jiné stránky. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom odkazovali pouze na stránky, které sdílejí naše vysoké standardy a respekt k soukromí; nejsme však zodpovědní za obsah nebo postupy ochrany osobních údajů používané jinými stránkami.

Belzona International Ltd. dělá vše, co je v našich silách, abychom udrželi všechny informace od našich online návštěvníků co nejbezpečnější proti neoprávněnému přístupu a použití. Všechny informace jsou chráněny bezpečnostními opatřeními společnosti Belzona International Ltd., která jsou pravidelně přezkoumávána a aktualizována.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se zásad ochrany osobních údajů společnosti Belzona International Ltd., kontaktujte nás na následujícím místě:

Belzona International s.r.o.

Claro Road, Harrogate, HG1 4DS
Telefon: +44 1423 567641
Fax: +44 1423 505967
belzona@belzona.co.uk

Belzona International Ltd

2000 N.W. 88th Court, Miami, Florida U.S.A. 33172,
Telefon: +1 (305) 594-4994
Fax: +1 (305) 599-1140
belzona@belzona.com