X

Did you know that your Internet Explorer is out of date?

To get the best possible experience using our site we recommend that you upgrade to a modern web browser. To download a newer web browser click on the Upgrade button.

Upgrade
coated roof

Problémové oblasti střech

Bezešvé a za studena aplikované střešní systémy pro opravy a ochranu střech před poškozením, znehodnocením a vnikáním vody.

Od roku 1965 se polymerní střešní materiály a tekuté střešní nátěry Belzona široce používají k opravám a ochraně všech typů problematických míst střech, včetně spojů, švů, zasklívacích lišt, střešních oken a oplechování, které jsou obzvláště náchylné k poškození a úniku. Naše střešní povlaky s nízkým zápachem mají vynikající hydroizolační a povětrnostní schopnosti a zajistí, že vaše střecha zůstane chráněna po dobu až 20 let.

Hydro izolace střechy a ochrana před poškozením

Společnost Belzona vyrábí řadu lehkých kapalných střešních povlaků, jako je Belzona 3111 (flexibilní membrána), které poskytují vynikající hydroizolační a povětrnostní vlastnosti, a zajišťují tak dlouhodobou ochranu před zatékáním, poškozením a znehodnocením.

Naše střešní nátěry vytvrzující za studena lze díky jejich nízkému zápachu snadno aplikovat štětcem nebo válečkem téměř na jakémkoli místě včetně škol, nemocnic a veřejných budov. Systém obsahuje výztužnou fólii, která umožňuje snadnou kontrolu tloušťky nátěru během aplikace, a díky své mimořádné pružnosti se přizpůsobuje pohybu střechy.

Opravy a ochrana kovových střech

Střešní materiály Belzona se také hojně používají k opravám a ochraně kovových střech, které jsou náchylné k poškození a znehodnocení. Korozi na odkrytých řezaných koncích nechráněných profilovaných ocelových plechů se nelze vyhnout. Střešní systémy Belzona jsou ideální pro utěsnění řezných hran, aby se zabránilo korozi.

Spoje, švy a havarijní opravy

Nouzové opravy, jako je utěsnění netěsností, poškozených dilatačních spár a švů, lze okamžitě dokončit pomocí Belzony 3121 (MR7), která se pevně spojí s většinou střešních podkladů a vytvrdne i při úplném ponoření do vody, čímž zajistí okamžitou hydro izolaci.

Opravy a utěsnění zkorodovaných střešních oken a zasklívacích lišt lze provést pomocí materiálů, jako je Belzona 3111 (flexibilní membrána), aniž by došlo k narušení provozu objektu.

Opravy parapetních zdí a říms

Poškozené a netěsné parapetní stěny a římsy lze snadno opravit pomocí materiálu Belzona 3121 (MR7), který lze aplikovat i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Tento mikro porézní materiál se používá i k dalším opravám, včetně přezdění zdiva z cihel nebo malty a utěsnění a opravy trhlin ve zdivu.


Související produkty:

Related industries:

Související obsah:

Související případové studie: